| Gabica a întrebat:

Ce parere aveti despre Antonia Filip de la XFactor? Mie una imi place...

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Mie una nu imi place.

| Alexandra12798356 a răspuns (pentru Doηηa):

Tu una esti proasta...e grozava! Vreau ca ea sa castige!

| Gabica explică (pentru Alexandra12798356):

De ce sunt proasta? O ador! Am votat-o mereu...am vazut cum toata lumea se ia de ea pe pagina ei de la x factor si am crezut k daca zic ca o ador o sa ineacpa astia dupa aici sa ma faca in toate felurile...si nu am azi chef de jigniri.

| Doηηa a răspuns (pentru Gabica):

Pe mine m-a făcut proastă.
Aşa ştie ea să vorbească.

| Gabica explică (pentru Doηηa):

Szc...acum mi-am dat seama...nu am citit decat comentariul si nu m-am uitat pentru cine e. Oricum, n-am nimic cu nimeni1Fiecare cu parerea lui!

| ineigvfyusavfdyuoa a răspuns:

E super! Am votat-o de 6 ori pana acum! Hai Antonia! fundita?

| AlcoholicSmil3 a răspuns:

Poi canta foarte bine si frumoasa, chiar si copii lui Mihai Morar o plac, a sustinut un concert privat pentru gemelele acestuiawinking.