| Playgirls a întrebat:

Ce parere aveti despre Antonia?

6 răspunsuri:
| 21ndstillachild a răspuns:

Arata bine cand sta cu gura inchisa

| Kristina_3133 a răspuns:

Mi se pare o tipa ok avand in vedere faptul ca nu are fite ca alte vedete. E naturala si asta o face sa fie placuta de fani love struck

| Lauria a răspuns:

Bună.
Arată foarte bine având în vedere că este mămică.Are talent, trebuie să recunoşti.Nu prea îmi plac melodiile ei pentru că stilul acela nu e pe gustul meu.Nu am nimic cu ea, ci din contră, o admir pentru talent şi pentru ceea ce face.happy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Ce raspunsuri rautacioasestraight face.Mie imi place de Antonia, ca nu are atatea fite, e mai normala, cu picioarele pe pamant..Imi plac si melodiile ei, iar avand in vedere ca e mamica, imi place cum arata, are un corp de invidiat, se imbraca bine, isi face timp si pentru fetita ei, cat si pentru ea.Cel m-ai mult imi place la ea ca e originala, si nu se machiaza chiar asa de tare happy Acum, gusturile nu se discuta!

| passenger a răspuns:

E frumoasa la fata si cel mai mult imi place ca la corp este o femeie solida si nu se infometeaza ca alte specimene gen Bianca Dragusanu oh go on Singurul lucru care nu-mi place este faptul ca se imbraca si se poarta ca un copilas de 10 ani straight face Este cam penibil...

| leftside a răspuns:

Nea... o prefer pe Inna.