| frimiturel a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care mai trag o flegma din cand in cand pe strada?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Probabil aşa fac şi la ei în casă. Când merg prin sufragerie, mai scapă câte un scuipat pe jos ca să aibă în ce călca a doua oară. Asta se numeşte nesimţire şi proastă educaţie.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Imi repugna.

| RobertMoon a răspuns:

E de înțeles, probabil au amigdalitele inflamate și simț nevoia să scuipe infecție de-aia, dar dacă mergi și scuipi așa să te afli în treabă fără motiv e urât.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce părere ai de fetele care se scobesc în nas

| Scarbo a răspuns:

Nu stiu ce sa spun despre acesta situatie, eu fac asta destul de des, am gastrita cronica si daca nu fac asta am arsuri la stomac. Nu ma pot abtine, nu am ce face, a devenit un reflex. Nu trag cine stie ce flegma, si de cele mai multe ori incerc sa maschez asta cu ajutorul unui servetel, dar se mai intampla sa uit de bunele maniere, de exemplu cand fumez scuip mult, atunci o dau direct pe strada.

| Nonameagain a răspuns:

Prost crescuti! E scirbos ce fac.

| Coquinne a răspuns:

Meh.
sunt altii si mai nesimtiti.
odata eram intr-o statie de autobuz, si doi au urinat langa mine, stateau unul langa altul.
sigur unul din ei era gay si s-a prefacut ca il trece pisu ca sa aiba ocazia sa i-o vada celuilalt, pentru ca am vazut doar o dara de pipi cum se prelungea prin preajma mea.