| marix87 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care opteaza pentru operatii estetice?

Răspuns Câştigător
| Anna97854677 a răspuns:

Sincer, conteaza sa te simti bine in pielea ta.
Daca nu esti multumit pe deplin, fa-ti 100 de operatii estetice pana cand vei fi.
Te poti transforma si in Ken, atata timp cat tie iti place.

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca opteaza pentru operatii estetice pentru ca au suferit vreun accident sau au o anomalie care le ingreuneaza existenta(ex sindactilie) e normal si chiar ii incurajez sa le faca.
In schimb, daca vor sa se duca pentru infrumusetare sau la penis(cum ai zis mai sus)mi se pare o prostie.Sunt de parere ca est gen de baieti sunt complexati si ca nu sunt impacati cu propria persoana.In general, daca optezi odata pentru o astfel de interventie, vei fi tentat si a doua oara si a3-a si a4-a... si asta pentru ca problema de fond(complexul de inferioritate) nu se poate trata prin operatie.Fiecare om este asa cum l-a facut Dumnezeu si daca te critica cineva pentru felul in care arati inseamna ca acea persoana da dovada de imaturitate. Oricum am arata nu putem fi placuti tuturor, mereu se va gasi cineva sa ne critice.happy

| CrazyTeenager a răspuns:

Daca e vorba de operatiile estetice ale prietenei foarte buna, siliconul la putere rolling on the floor.

| lucifer12345678 a răspuns:

Daca operatia este pentru acoperirea unui defect major sau a unui handicap e ok.
daca vrei sa fii fat frumos nu am o parere buna

| lucifer12345678 a răspuns:

La penis nu cred ca merita ha ha ha

| Allison2009 a răspuns:

E problema lor.