| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre bărbații care, fiind trecuți de 20 de ani, înca se uita la fotbal ori, înzecit mai rau, fac parte din galerii și merg la meciuri?

47 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tu ce părere ai? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Mă dezgustă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce ar fi rau in asta? Atât timp cat nu bagã la pariuri avand o dependenta pe asta, nu vad de ce ar fi ceva ineregula cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De acord rolling on the floor

| Freya1 a răspuns:

Fiecare om are pasiunea lui.

| J0B0MAT a răspuns:

Dezgustător.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Taci ca ai vrea sa se uite Drimmero la tine.

| Raven a răspuns:

Aceeași pe care o am și despre bărbații de peste 40 de ani care fac același lucru: sunt liberi să facă ceea ce doresc atâta timp cât chestia asta nu rănește pe nimeni. Trăiește și lasă-i și pe alții să trăiască e unul dintre principiile după care mă ghidez. Am descoperit că-mi simplifică mult viața. Când nu te mai *** grija de ceilalți, ai mai mult timp pentru tine, nu-i rău ca epitaf, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar se uita deja laughing

| RAY a răspuns:

Omule ce problema ai cu suporteri care merg la stadion?

| PersonajFictiv a răspuns:

Îmi plac unele melodii de la Rappa, sunt sigur că omul ăsta are o inteligență peste medie, uite ca și exemplu o melodie de la el :
http://m.youtube.com/watch?v=Uh-qu4Air68
El e suporter Rapid.

Deci tu judeci un om doar pentru că are o pasiune pentru fotbal, că îi place să se uite la meciuri și să meargă pe stadion, ceea ce mi se pare aiurea.
Dacă ai un amic inteligent și cu un caracter mișto bănuiesc că o să te dezguste instant când o să aflii că ține cu o echipă de fotbal.
Pentru tine chestia asta să zicem că e un minus DAR ce mai pun în balanță? Ce faci cu plusurile unui om? Le arunci pe toate pentru că ..se uită la meciuri?

| SilentRain a răspuns:

Oamenii pasionați, e o prostie să consideri asta rău

| m1dn1gh7 a răspuns:

E o întrebare pentru femei sau pentru toată lumea?laughing O părere foarte bună, e foarte bine să ai o pasiune căreia să i te dedici.

| Drimmero a răspuns:

Ma minunez de ceea ce vad aici, nu trebuiau sa lipeasca domnisoarele frustrate ca sa-si dea cu parerea, e evident ca nu ai nici cel mai mic habar despre fotbal si ceea ce reprezinta el, nu ai cu cine.

Parerea cea mai buna, fiind unul dintre ei, mai putin mersul la meciuri pentru ca ma desparte o distanta mare de echipa de suflet.

Tine-ti minte, microbistii stiu sa se distreze si au cea mai dinamica pasiune dintre toate, restul e can-can, nu ne doare niciunde de parerea dobitoacelor care nu au habar cu ce se mananca!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tine-ti copila pentru tine, nu ma implica pe mine in copilarelile voastre/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ce să știe ignorantele astea despre fazele de tranziție, despre triunghiulare, despre contrapresing...fii serioslaughing

| Drimmero a răspuns (pentru Raven):

Bravo! cea mai cerebrala opinie feminina de la aceasta intrebare, se vede maturitatea si obiectivismul, felicitari!

| Raven a răspuns (pentru Drimmero):

Mulțumesc, așa e când ai numai bărbați în familie, înveți să-i lași să-și urmeze pasiunile laughing

| Plato a răspuns:

Avand in vedere ca fac parte din ei... o parere foarte buna. laughing
Pe toate alea le fac, ma si uit, merg si la meciuri, sunt si in galerie, in Peluza Visinie la CFR Cluj. happy

Ce ai cu ei? De fapt, ce ai cu noi? happy

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Mda, a picat ce am discutat mai devreme, se pare ca o dezgust, ca-s si eu microbist. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Mi se pare o manifestare primitivă. happy

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-ai lua una ce nu te lasa sa vezi finala UEL Arsenal - Chelsea? laughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, poate chiar e. happy
Dar trebuie sa te mai si destinzi, iar fotbalul e o pasiune frumoasa, cred eu.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Nu mi-as 'lua' niciuna care nu m-ar lasa sa-mi manifest pasiunile si care ar vrea sa ma schimb in propriul ei ideal, i-as da sut din prima.

Hai treaca-mearga sa ratez meciuri mai neimportante, mai las de la mine, dar daca ar apuca-o dracii sa iasa in oras cand stie ca sunt meciuri importante, atunci ar gasi cearta cu mine, nu as vrea decat sa ma lase in liniste in timpul meciului si as prefera sa nu stea pe langa mine atunci pentru ca m-ar stresa cu intrebari cum fac femeile de obicei, daca stii ce zic/

| Drimmero a răspuns (pentru Raven):

Sa cresti mare! invata-le si pe pustoiacele astea eventual cum ar trebui sa accepte ca oamenii au pasiuni diferite si sa lase ciocu' mic.

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu, stiu. happy
Mai ales "ce e ala ofsaid?", deja zic explicatia ca pe o poezie.

| Horus35 a răspuns:

Am de spus un singur lucru: Alb-vișiniu!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aia e o categorie numeroasa. Nu fac parte din ea, dar nu mi se pare nimic rau in asta.
Mai idioti sunt fanaticii din domeniul meu (auto), care dau carute de bani pe jante exagerate, investesc de 5-6 ori valoarea masinii, doar pe "tuning", si cel mai penibil, o fac pentru expozitie. Adica bagi 10.000 euro intr-o masina din 2003, iar la final obtii tot o rabla lenta din 2003, care nu poate trece o bordura.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Din pacate nu e singura, pentru vaginul lor trebuie trebuie sa fim controlati de ele, penibil, de asta nici nu ma gandesc sa iubesc vreo fata cand vad specimene de astea

| Plato a răspuns (pentru Horus35):

Si eu sunt tot alb-visiniu, dar de la CFR.
Tu? happy