| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Ce parere aveti despre blackjack online cu dealeri live de la casele de pariuri gen superbet, casa pariurilor etc... Credeti ca este un joc real sau se fac si acolo manevre?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gratargratar a răspuns:

Da, se fac manevre. Uite aici dovada:
https://www.youtube.com/watch?v=ytjkoMQ9fIo

Daca stii putina engleza, o sa-ti dai seama ca dealer-ul stia de dinainte ce carte o sa vina.

Tipul ala care a postat video-ul acesta numai asta face - joaca online blackjack, ruleta, etc. Ideea fundamentala este ca niciodata nu iese pe plus, ci numai pe minus. El continua sa faca asta datorita banilor pe care-i scoate de pe YouTube, postandu-si jocurile. Deci banii astia de pe Youtube compenseaza pierderile, caci altfel ar fi fost falit.

Sunt bani foarte multi la mijloc, asa ca aceste case de pariuri au dezvoltat tehnici foarte sofisticate, care nici nu-ti trec prin cap. Ei de altfel nici nu au altceva de facut…