| Drums a întrebat:

Ce parere aveti despre boc si basescu? cei mai prosti din curtea romanieilaughing

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Doar o ratiune puerila poate arunca toata mizeria din tara in spatele a doi oameni. Fiecare dintre noi a contribuit, poate inconstient la ceea ce este astazi Romania. Basescu si Boc nu sunt prosti deloc, poate neinspirati in trecut si neputinciosi in prezent.

| Drums explică:

Eu cred ca sunt prostibig grin(in munk p care o fac) dar in a fura bani si etc. sunt ft buni...tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Drums explică:

Dupa parerea mea cei care l-au votat onk o data p basescu acum sa nu se mai planga ca nu traiesc binehee hee