| CranBoy a întrebat:

Ce parere aveti despre butonul "sterge" de la intrebari?
Pe mine ma enerveaza din simplul motiv ca dau niste raspunsuri, ei isi iau informatia apoi sterg intrebarea... asta se numeste nesimtirewinking.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările care au cel puţin un răspuns nu se şterg, ci doar se anonimizeaza. Sunt ştearse din contul utilizatorului care le-a postat, dar rămân în continuare pe site.
Însă da, e un pic deranjant uneori. Dar până la urmă tot ce contează e că răspunsul tău a ajutat, a fost de folos măcar cuiva, chiar dacă nu autorului întrebării.
Numai bine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Interesantă observația ta. Primesc răspunsul și pac șterg întrebarea.
Pa, pa.

| TeoPT a răspuns:

Și de ce să se numească nesimțire?
Oricum, întrebările sunt eliminate din cont și rămân ca anonim.

Baftă

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect. dar intrebarile vechi nu mai au rost nu o sa le mai gaseaca aproape nimeni