| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Ce parere aveti despre Canon EOS 600D? E bun pentru incepatori? Si ce obiectiv ar trebui sa iau la el? Funda:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum sa nu fie bun? E ok! Daca il ai deja cumparat body poti sa-i iei un obiectiv Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II (cu stabilizare de imagine)
http://www.oktal.ro/......77605.html
Acest tip de obiectiv este potrivit atat fotografiilor in spatii restranse (interioare), portretelor, cat si peisajelor.Ideal fotografilor incepatori sau amatori care isi doresc un zoom versatil si de calitate.

| ANONIIIIMAA222 explică (pentru neluL):

Multumesc mult! Imi esti mereu de mare ajutor :*

| neluL a răspuns (pentru ANONIIIIMAA222):

Cu placere! bye, bye wave