| Sawarekh a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile tarot?

De ce sunt atat de multe femei care apeleaza la acesta cale?

Este o inselatorie sau chiar ilustreaza realitatea?

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Daca erau adevarate, armata apela la ele si nu mai investeau zeci de miliarde in echipamente, armament si tot felul de tehnologii de te doare capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar fi adevărat ce iti zic cei care ghicesc, tu chiar ai vrea sa afli lucruri in felul ăsta? Nu e mai simplu sa trăiești normal si sa vezi ce se întâmplă, si sa fii conștient ca poti sa iti determini tu viața?

| FilipSorin a răspuns:

Niște prostii sataniste