| elenush17 a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorul emisiunii MasterChef? Merita sau nu titulatura de MasterChef?

Răspuns Câştigător
| ThinkPink_8731 a răspuns:

Mai..eu zic ca a meritat sa castige. se organizeaza bine, isi pune echipa in miscare, are autoritate, stie sa combine aromele si farfuriile arata bine..cat despre andreea si godeanu rolling on the floor) vai de capu lor. o scorpie si un "inteligent" care habar nu au pe ce lume sunt. godeanu dupa ce a iesit atata a criticat pe oricine. pana si emisiunea in sine. andreea nici pana azi nu a putut trece de bariera asta cum ca il uraste pe petru. bine frate. uraste-l. da respecta-l sau macar taci din gura. asa m-am bucurat ca le-o inchis gura castigand petru. devil cum se zice: "cea mai buna razbunare este reusita"winking

| elenush17 explică (pentru ThinkPink_8731):

Eu ma bucur ca a iesit Andreea, nu vroiam nicicum sa castige. Nu stie sa piarda, in mod clar si a spus ca Petru nu merita sa castige pentru ca nu e mai bun ca ea. E cea mai buna cumva?

13 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, a fost cel mai bun. S-a dus sa castige, nu sa-si faca prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, oarecum merita după părerea mea, deşi mi-a plăcut mai mult de Mimi.
Oricum, din câte au enunţat chefii, Petru gătea extraordinar de bine!

| valentino52 a răspuns:

Eu ma bucur ca a castigat Petru desi farfuria lui Mimi a fost mult mai buna la ultima proba! Dish a la Petru. putea sa faca absolut orice si el face calcan prajit si orez cu sofran? Va jur ca asta fac in fiecare zi (in loc de calcan pangasisus) si farfuria care o mananc la pranz arata la fel ca a lui din finala! Dar stiam oricum ca el o sa castige s-a auzit prin Constanta ca s-a dat de gol (emisiunea nu era live). Godeanu si Andreea erau preferatii mei la inceput dar au devenit insuportabili. Chiar m-am bucurat cand au iesit au fost chiar nesimtiti si imi parea rau pentru Petru cum ii vorbeau.

| IndiferentXD a răspuns:

O prostie de emisiune oh go on

| elenush17 explică (pentru IndiferentXD):

Asa am zis si eu la inceput, dar m-a prins microbul incet, incet si m-am uitat dupa aia in fiecare saptamana.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Da, a fost foarte bun si mi-a placut atitudinea lui, pentru care a si fost felicitat de chef-i. El s-a dus acolo cu un scop: sa castige concursul, nu sa isi faca o gasca de prieteni. Bravo lui ca nu s-a lasat influentat de faptul ca majoritatea tineau cu Mimi. Si ea a fost f buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Alcs a răspuns:

Sincer,eu cred ca Bogdan merita sa castige, mai putin Petru...

| razvan2611 a răspuns:

Alex trebuia sa castige si nu Petru, dintre Petru si Mimi eu as fi ales-o pe Mimi

| BuGeo a răspuns:

Hmmmm Petru da merita si parte cu"Eu chiar fac cartofi prajiti acasa" a fost emotionanta merita pentru ca sa straduit chiar daca si-a facut cativa dusmanibig grin

| Lokos a răspuns:

Dupa parerea mea, Petru a meritat cu adevarat titulatura de MasterChef al Romaniei, primul de altfel...Eu oricum mizasem pe el de la inceput, stiam ca este un om cu caracter si ca are stofa de potential castigator.

| andrey3333 a răspuns:

Mimi