| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Ce parere aveti despre cat de departe poate aduce idiotenia la romani? Eu iubesc mult postul Acasa si mai ales telenovela Impreuna pentru totdeauna.Am si pus o intrebare legata de film.In fine nu conteaza.De curiozitate am cautat pe net si am aflat ca de fapt filmul are 241 de episoade si ca Barbara Greco isi are finalul in episodul 169.Si faza stupida, aseara, dupa terminarea filmului se anunta "Nu pierdeti ultimele 10 episoade din Impreuna pentru totdeauna". cat de stupiiid.Plus ca titlul nici nu este tradus bine.In spaniola ii zice Manana es para siempre care in mod normal inseamna Maine este pentru totdeauna nu Impreuna pentru totdeauna.Imi pare atat de rau ca nu se dau toate episoadelecrying. Filmul este chiar tare dragut:X

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Rade ciob de oala sparta mai pisicuto mai.

| mhg a răspuns:

Nu înţeleg unde-i idioţenia românilor în chestia aceasta.Frate,dacă ar fi fost un serial din care puteai să înveţi ceva mai ziceam, uite domne românii ăştia ce fac. Dar aşa, scuză-mă, nu e nici o pierdere. Sfârşesc o telenovelă ce promovează incultura precum alte seriale de genul acesta difuzate pe minunatul program Acasă TV.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Bla bla bla...de parca ar avea ceva special serialul ala. De parca nu ar semana toate telenovele intre ele! Se termina asta, vine altul. Mai mare necaz sa nu fie, na.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Se pare ca aici nu se pot deschide subiecte de genul astalaughing...cin' se aseamana se adunalaughinglaughinglaughing