| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care va cer parerea referitor la: persoanele care asculta rock, baietii care nu si-au pierdut virginitatea pana la x ani, rromi, baieti care se penseaza/epileaza, (categorii de persoane care au o optiune sau stil de viata diferit de restul)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cerandu-mi parerea imi arata ca le pasa opinia altora si sunt indecisi, ceea ce nu ma incanta la o persoana. Dar eu ascult punk-rock, deci nu am nimic cu eiwinking, de baietii nu imi pasa cand isi pierd virginitatea sau ca se epileaza...
Nu au optiune diferita de viata deoarece nimeni nu a defenit stilul de viatawinkingwinking. Cine zice cum trebuie sa te comporti sau ce reguli sa respecti, este un om care traieste dupa inventiile altora. Eu apreciez aceste categorii de oameni carora nu le este teama sa arate lumii cine sunt. Dar nu inteleg, ce legatura au cei care asculta rock cu ceilalti? Sunt cumva niste oameni cu un stil de viata diferit? :?:

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa am vreo parere? Nu suntem cu toti oameni?raised eyebrows

April
| April a răspuns:

Cei care cer parerea altora despre anumite categorii de persoane, fie sunt lasi care au deja o parere dar n-au curajul sa si-o expuna asteptand sa afle mai intai de ce parte se situeaza convorbitorul, fie n-au propria lor parere.

| Silvia a răspuns:

Sunt foarte curiosihee hee.

| User a răspuns:

"x" ani insemnand. cat? Ca nu e tot una 10 sau 20, nu?

| Klara a răspuns:

Persoanele care asculta rock - tot respectul (atata timp cat e rock de calitate ).
Baietii virgini imi starnesc rasul, de rromi mi-e sila, baietii care se epileaza sunt ok, dar aia pensati deja...

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Cred ca propun si ei un subiect asa, la intamplare, sa vada ce parere au si ceilalti.Ca doar n-or fi oameni care nu dorm noaptea de grija rockerilor sau a rromilor...laughing

| Marii a răspuns:

Si eu ascult punk-rock, asa ca n-am nimic cu alti. Nu ma intereseaza virginitatea altora. N-am nimic cu rromi care isi vad de treaba lor si nu fura. N-am nimic impotriva epilatului/pensatului la baieti, atata timp cat nu exagereaza e bine. happy

| smaranta a răspuns:

Dar de cei care-si fac temele ce zici? Fiecare cu dilema lui.

| geronimo a răspuns:

Fiecare trebuie sa inceapa viata de undeva, uni se mai uita in jurul lor, alti merg inainte pe poteca lor, fiecare isi alege drumul pe care vrea sa mearga, dar intodeauna este un loc de intoarcere.