| crooxel a întrebat:

Ce parere aveti despre christofer drew?

2 răspunsuri:
| nigel a răspuns:

Pai. cu toate ca sunt baiat, arata bine, parul misto, canta bine :X e tare tipu, faza e ca are cancer sad dar scrieti pe google : christopher drew help si ajutati'l cu 2 euro,, FUNDA?!

| LexusBianca a răspuns:

Pai e dragut, are o voce superba. Imi place faptul ca mereu isi urmeaza visele, cum ar fi faptul ca face parte din 3 trupe [Never Shout Never, EATMEWHILEIMHOT si Gonzo.] Deci, in concluzie, am o parere foarte buna despre el. happy