| rox_8767 a întrebat:

Ce parere aveti despre colectionarea posterelor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu colectionam cand eram mai mica happy
Cumparam Bravo, Bravo Girl, Cool Girl, Kat, Popcorn...tot felul de reviste pentru postere laughing
Si le lipeam pe pereti, cu scotsch
Ultimul poster, l-am dat jos chiar de curand, unul fain, cu Beckham, in reclama la lenjerie intimahee hee

Am dus cateva la scoala anul trecut, fiindca ne-a cerut la desen, o colectie...sa prezentam ce colectii avem pe-acasa.Asa ca am dus dosarul cu cateva postere.Normal ca mi le-au sutit, le-am lasat la scoala si bye bye...sad

Erau faine, cu u2, evanescence, h. i. m, system of a down, bitza...crying

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am avut si eu acum vreun an, pana mi le-a aruncat mamalaughing

| SweetCandy a răspuns:

Cand eram mai mica aveam si eu o ditamai colectia...aqm mi-a trecut!happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Defineste pubertatea si adolescenta!

| inna a răspuns:

Imi aduce aminte de copilarie...eu si o prietena am umplut o camera intreaga numai cu postere pe pereti laughing...cred ca si pe tavan am pus cateva. A fost frumos.

auran
| auran a răspuns:

Brianna si eu lipeam pe pereti...tocmai zugravise ai mei si am umplut peretii cu diverse afise...am crezut ca mananc o papara de numa, numa...ma rog cu timpul s-au obisnuit - pentru ca aveam obiceiul sa le si schimb...acum au ajuns maculatura cine stie pe unde...ale valuri tinerete

| sorin a răspuns:

Fiecare avem o manie de a colectiona cate ceva.

| alle_1861 a răspuns:

Nu am nimic impotriva, mai ales ca si eu le colectionez am destule, happy