| nicusor19 a întrebat:

Ce parere aveti despre comunitatea TPU de acum, fata de cea de altadata?

Răspuns Câştigător
| luna a răspuns:

Parerea mea eca moderatorii dorm in papuci.Sunt inscrisa pe multe forumuri dar intrebarile sau raspunsurile puse in bataie de joc sunt sterse.TPU este invadat de elevi care vor raspunsuri pentru temele lor, de persoane care pur si simplu sunt plictisiti, sa nu mai vorbim de rubrica dragoste si sex.De multe ori ma mir de ce mai intru pe acest site dar totusi ma gandesc ca sunt persoane care au cu adevarat nevoie de un sfat.Cu aceasta ocazie as dori sa fac un apel la moderatori sa verifice intrebarile iar la useri sa raspunda doar la cele care necesita. O zi buna la toti.

6 răspunsuri:
| Daniel_4881 a răspuns:

Parerea mea ca multi ajuta nevoiasii numai pentru fundite si te rog sa nu imi dai fundita sa nu creada nimenic a si eu is unu dintre eihee hee

| nicusor19 explică:

Sincer sa fiu am abservat si eu ca marea majoritate alearga dypa funditesad e trist cand ma gandesc, ce a fost odata si cand vad ce e acum am sa iti respect dorinta si multumesc ca ai raspuns la intrebare

| Barajag a răspuns:

Cei mari au dat prioritate celor mici, ca deh, copii trebuie sa le aiba pe toate, dar nu se stie, poate se va remedia acest site care era odata util, acum nu mai avem cum sa raspundem unor copii care se joaca cu mintea noastra.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Era mult mai multă seriozitate şi nu "ameninţa" nimeni cu dau funda, nu se solicitau rezolvarea temelor şcolare şi nici reclamă nesolicitată nu era!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Erau intrebarile mai inteligente.Acumstraight face
Raspnsurile din partea putinilor useri care au ramas au ramas de calitate, dar restul, mai ales ales anonimii a caror posibilitate de a raspunde ar trebui interzisa cu desavarsire pentru ca spun lucruri inutile. Daca ai ceva de zis, fa-ti cont, doar e gratisoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E aceeasi, numai ca acum n-am cont. laughing atat. parca ati innebunit. ce era mai bine? Suferiti de atenuarea amintirilor negative odata cu trecerea timpului. Asa se intampla, scrie la carte. Sau imbatraniti si deveniti nostalgici si siroposi...auzi: Era mult mai multă seriozitate...pe dracu! Hai, sa va amintesc cum ne certam si ne aruncam apelative jignitoare?