| CamyAngel a întrebat:

Ce parere aveti despre demi lovato? funta pentru cea mai super parerehappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai imi place de ea, este ok, colega mea seamana mult cu ea, la faza, la zambetul mare, chiar si la voce! Imi place de ea, imi place cum canta, dar sincer nu sunt un fan mare de-al ei, adica este ok ascult o melodie, dar nu ma dau in vant, eu am fost sincera, nu este chiar cel mai mare ertist Disney si mai are mult de invatat!

Pa, pa.

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Imi place cum zambeste cu gura ei mare si melodiile ei si sincer e mult mai draguta decat Miley.