| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Ce parere aveti despre eliberarea lui Marius Csampar?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

6 crime... E de neiertat. Cum a fost posibil sa fie eliberat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa intreb de asta dar nu stiam cum ar reactiona lumea.
Tipu trebuia sa faca 99 ani parca si a iesit dupa 20 pentru buna purtare. Buna purtare pentru un criminal cu sange rece? A comis 6 crime. 6!
Asta o sa mai faca victime. Vezi in interviurile de pe Youtube cum isi descrie crimele.

| SPECTOGRAFIE explică (pentru anonim_4396):

Am observat.le descria cu placere. Dar nu se stie niciodata, poate s-a schimbat, poate nu. Vom vedea perioada asta daca mai are tentatia sa ucida.