| Motanime a întrebat:

Ce parere aveti despre Facebook? O necesitate sau o aiureala?

10 răspunsuri:
| Boy98 a răspuns:

O necesitate, putem comunica cu persoanele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un site de socializare.

| mgtow a răspuns:

Pierdere de timp.

| KristalPop a răspuns:

Un site de socializare mediocru.

| mona a răspuns:

O necesitate.

| Luciannnn a răspuns:

E necesar ca te poti loga pe diverse siteuri cu el si ca poti avea acces la unele pagini ale cluburilor de fotbal de exemplu, dar la agatat gagici nu prea cred ca poti avea succes

| alexutzabc a răspuns:

De plictiseala e bunlaughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

O necesitate pentru firmele producatoare, pentru publicitate.In rest, profit pentru Facebook.Cam atat.

| LolaLollita a răspuns:

O necesitate nu este clarhappy Pot trai fara el, de fapt, exact asta fac.

| darrio2007 a răspuns:

Un site de socializare.