| gloria7 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultate de stiinte administrative, administratie publica? ce perspective ofera? poate cineva a absolvit-o? mersi.

1 răspuns:
| raph2010 a răspuns:

Sunt student la facultatea de administratie si managment public din cadrul ASE! e multa toceala, profi dubiosi rau, dar daca iti place domeniul inveti de drag, nu prea ai multe oportunitati, asta mi-am dat si eu seama dupa 2 ani de facultate, de aia mai fac acu inca una in paralele cu asta. Multi care au absolvit licenta au dat la master tot la facultatea asta, si dupa sa lucreze in cadrul unei primarii sau alte domenii de activitate in nici un caz in domeniul administrativ!