| Koba12345 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca iubitul fetei ucise de urs nu a intervenit intre urs si gagica-sa? Voi ati fi intervenit? Eu Da

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Crezi că merita sa îți dai viața pentru o fata? Ăla ar fi fost mort ea a doua zi cu o nou iubi,atât de idealist, fantezist mod de gândire aveți, hai dacă e maicata, taicatu, fata ta, dar pentru o femeie străină, trebuie sa fii tâmpit la cap, femei se mai găsesc în principiu toată oferă acelasi lucruri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ușor de zis când ești acasă la calculator

| J0B0MAT a răspuns:

Da, nu cred că aș fi stat degeaba, aș fi încercat cu tot ce aveam la dispoziție să îl gonesc.Dar nu cred că aș fi reușit ceva, iar cel mai probabil ar fi fost 2 victime.
Nu te duci pe munte 2 persoane fără nimic de apărare la tine, asta din start. Dacă te duci în gura lupului, ursului, trebuie să îți asumi.
Oamenii se dau jos și fac poze cu urșii, iar apoi nu se așteaptă că îi atacă. Animalele sălbatice asta fac.Lumea ar trebui să înțeleagă asta și să își ia măsuri atunci când trec prin habitatul lor, ori să evite locurile alea.

| MistarGoGu a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pe URS sau LUP *( mai rar ) NU îl rapui decât cu un glonț în cap! Orice alte " arme " sau improvizații nu fac mare lucru doar îl enervează și mai RAU!
CALDURA mărește gradul de nervozitate la orice animal!

| J0B0MAT a răspuns (pentru MistarGoGu):

Nu trebuie să îl răpui, ci să scapi de el.

| Madaxo97 a răspuns:

El zice că a intervenit, a încercat să sperie ursul cel puțin, dar nu a reușit.

| MistarGoGu a răspuns:

Serios? Doreai înmormântare × 2 sau ce?
Ce făceai tu acelei FIARE? O pupai pe nas?

| Koba12345 explică (pentru MistarGoGu):

Fugeam dupa urs dadeam cu pietre, crengi in el pana o lasa in pace si in al mai rau caz ma fugarea pe mine

| RAY a răspuns (pentru Koba12345):

Râdea ursul de tine ))))

| suntserios a răspuns (pentru Koba12345):

Crezi ca apucai sa mai fugi de urs ca sa te fugareasca?

| MistarGoGu a răspuns (pentru RAY):

Îl făcea umplutura de shaorma cu ghearele lui...

| Cipi1212 a răspuns:

Eu cred că ar fi trebuit ca Diana să fi ascultat de mama ei. E adevărat că iubitul ei nu a fost de ajutor.