| Andra_7621 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari?
1.Sexy
2.Tocilare...
Argumentati raspunsul!

Răspuns Câştigător
| sunetul a răspuns:

Interesant. Si ar fi si mai interesanta o dezbatere.

Sunt pentru. 1.Sexy
Crit.Social
Ochelari pot fi un acesoriu foarte puternic folosit pentru seductie de fetele cu atitudine si multa incredere, si aici nu ma refer la genul de ochelari "fund de sticla" cu toate ca mai conteaza si de cine sunt purtati.
Ochelari in general sunt un semn al inteligentiei si dau si un aer superioritate iar aceste pot face o diferenta la ce gen de barbati ar putea atrage.
Ei ofera un contrast in cazul in care fetele au uitat sa se macheze.
Deci poti deveni o femeie fatala si cu ochelari ai nevoie doar de curaj.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O persoană care știe să își aleagă modelul de ramă potrivită pentru fața ei, niciodată nu va părea genul de fată „tocilară".
Ochelarii dau întotdeauna bine, mai ales dacă știi cum să te machiezi ca să-ți pui ochii în evidență.
Baftă!

| edy_3781 a răspuns:

Sunt baiat si imi plac fetele cu ochelari de soare/de vedere mai pe scurt sexy