| BUBULINA a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se macheaza?

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Sunt ok, atata timp cat nu se face exces. Machiajul trebuie sa scoata in evidenta ce avem mai frumos, nu sa acopere.

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu ma machej dar mai natural. Fetelor le sta bine cu macheaj, insa nu prea mult.winkingEu mai mult folosesc rimelul si creionul de ochi, decat macheajul big grin

nony
| nony a răspuns:

Cele mai sexoase din lume.mor dupa papusile barbie love struckhee hee

| SweetCandy a răspuns:

Sunt ff ok...eu ma makez si mi se pare ff normal sa fac lucrul astahappy

| Cryssy a răspuns:

Eu sunt fata, ma machiez destul de des, dar niciodata nu fac exces. Am o parere buna, dar sa nu se faca exces de machiaj.

| BUBULINA explică:

@nony nu trebuia sa imi spui ca am obshappy
@nebundupatine sa stii sa nu ma machez mereu

| inna a răspuns:

Eu merg pe natural, dar n-am nimic impotriva machiajului, cateodata este necesar.

| Dan a răspuns:

Dar tu? Eu nu prea am parere buna.

| alexdop21 a răspuns:

E treaba lor, numai ca unele dintre ele exagereaza tare rau de tot! Dar pana la urma urmei si asta e o pasarica la creur!

| yuli10 a răspuns:

Orice fata se macheaza tongue depinde cum o face... unele se macheaza foarte strident, altele mai discret, cu bun gust.
depinde si de ocazie.

| yuli10 a răspuns:

Machiez* e corect? aolo nici nu mai stiu big grin am gresit, m-am luat dupa tine...

| emy a răspuns:

Buna. Fetele trebuie sa se macheze, insa nu strident.Regret daca jignesc pe cineva.insa fetelor care se macheaza strident, le sta foarte rau.

| knnight a răspuns:

St ok, imi plac fetele machiate dar discrethappy

| anda_1885 a răspuns:

Machiajul meu consta in a ma da cu rimel si ruj ( ori gloss)

| anda_1885 a răspuns:

Am uitat sa adaug fond de ten uneori

| dulcika a răspuns:

Buna.
uneori machiajul chiar este necesar...si sunt de acord cu cele care se machiaza, uneori si eu ma machiez:-d

| aragon18 a răspuns:

O parere bunawinking si eu ma machez cand ies in oras, la petreceri etc happy

| ZapaciLaa a răspuns:

O parere buna doar si eu ma machiez

| eu_4161 a răspuns:

Am o parere buna despre ele...Umpic de machiaj nu strica nimanui...Asta inseamna ca acele fete ce se machiaza, sunt persoane ce le pasa sa fie din ce in ce mai frumoase... Dar nu spun ca cele care nu se machiaza, nu le pasa de cum arata (nici eu nu ma machez).
Pa.Paa!

| yoyo_4559 a răspuns:

Foarte buna happy .pentru fete a fost facut machiajul. Si eu ma machiez. nu foarte des si nu in exces dar happy mi se pare ok.

| want2bMajestic a răspuns:

Pareri impartite...tot timpul trebuie sa le abordezi cu cuvintele:HEEEEEY SEXYhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica despre tinebatting eyelashes
Daca iti sta bine, de ce nu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubulino-daca ma mai stergi de la prieteni, cred ca te machez eu pentru totdeuna. laughing rolling on the floor