| addasweet a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele "rele" care stau pe strazi se imbata fumeaza injura si umbla cu mai multi baieti.Intrebare de curiozitate. Dau funda pentru cel mai argumentativ raspuns.

Răspuns Câştigător
| florin193 a răspuns:

Nu e ceva iesit din comun sa bei, sa fumezi,chiar daca esti fata, atata timp cat nu scapa situatia de sub control de okwinking
adica e bine sa incerci de toate in viata, sa iti dai seama singur de ce este bine si de ce este rau.
si imi plac fete "rele", adica nu imi plac alea mai sfinte asa care se tem de orice
parerea mea big grin

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu sunt deloc fete cuminţi, nu-mi place atitudinea lor, iar dispreţul meu pentru faptele lor creşte cu cât ele fac asta de la o vârstă mai fragedă.
Numai bine!

| Rockart a răspuns:

Te referi la vagaboantele din spatele blocului.

Nu îmi plac în primul rând pentru că sunt fake. Se chinuie să atragă atenţia băieţilor de cartier împrumutând obiceiurile lor ori să facă pe tupeistele în loc să-şi vadă de borş. Şi în al doilea rând, că majoritatea au impresia că sunt foarte inteligente, că ele fac legea în cartier, că sunt rele şi nu se pune nimeni cu ele dar din clasa a 9-a încep să rămână corigente. Crede-mă, am avut o grămadă de astfel de specimene în şcoală şi niciuna nu a trecut clasa a 9-a.

| olian a răspuns:

Nu ar trebui sa judecam pe nimeni, si ele sunt tot finte ca noi si oricum ati auzit proverbul:Nu exista padure fara uscaturi!