| AnonimRD a întrebat:

Ce parere aveti despre gay? Ii suportati ii considerati normali? Eu nu!

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da. II consider normali.

| RAY a răspuns:

Nu ma intereseaza ce fac doi barbati sau doua femei in patul lor, mie unu nu-mi place cand vad ca uni fac sex pe strada =lipsa de bun simt, da vrei sa o faci du-te la tine acasa

| Drimmero a răspuns:

La cate am pe cap, fix de existenta lor imi mai arde mie, sa le dau atentie si altele.
Imi sunt indiferenti,, nu ma intereseaza persoana lor.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Corect,asa e, mai un pic si te eliberezi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pe 2 noiembrie mi se duce suspendarea, dar nu asta astept eu, astept sa vad ca in lume nu mai exista atata prostie, dar e doar o speranta desarta!

| Freya1 a răspuns:

Nu am o problema cu ei.
Normal nu este deoarece normalitatea este la noi la hetero dar nu am o problema cu anormalitatea lor

| GoldenZenith a răspuns:

Cui ii pasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.N-am nimic cu ei.Fiecare face ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt gay, inseamna ca sunt anormal?