| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre Guta care a zis canceroasa catre fiica sa?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De dragul audientei ce nu spui nu? totul e pentru banii pentru ca romaniilor le place asta, ea da o emisiune stiintifica si una in care astia se injura care va avea audienta mai mare?

4 răspunsuri:
| Ariadna0707 a răspuns:

Ce sa-i ceri lui Guta? Parerea mea? Nesimtire curata si prostie maxima!winking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu am nici o parere.Nu prea imi pasa de tigani sau de mediatizarea inculturii.BTW : Dupa un sondaj ei fac in medie intre 4 si 7 copii/familie. Stii cine va conduce tara pe cand nepotii tai vor fi mari? Tiganii.

| Anonimuserr a răspuns:

Ce să zic.
No comment e mai bine așa.

| Dariusuu a răspuns:

N-ai ce sa-i ceri unui om care are cam 10 copii cu femei diferite.