| YepIsSuspended a întrebat:

Ce parere aveti despre intrebarile de genu': nu vi se pare ca... e prost sau pe mine ma enerveaza... pe voi?

9 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Cred ca nu isi au rostul...Adica este un site p care toti ar trebui sa fim "prieteni"... Un site de intrajutorare as putea zice...Ai dreptate, intrebarile astea nu ar trebui postate...Se presupune ca ar trebui sa fim oarecum "prieteni", NUworried?

| mioara a răspuns:

Prost destept asa la lasat natura asta e.

| Gabry a răspuns:

Mi se par cele mai stupide intrebari!
Ar trebui sterse!

| SweetCandy a răspuns:

Eu vreau sa puna cineva o astfel de intrebare si deprer mine, ca sa ma simt si eu bine... k asa ma simt nebagata in seamarolling on the floor

| ing. a răspuns:

Am o parere foarte proasta despre aceste intrebaristraight facesad.
Nu e deloc frumos din partea unor persoane sa puna asemena intrebari.oh go on
Eu le-as sterge pe toate.
Trebuie sa fim prieteni, si sa vorbim frumos unii cu altii, nu sa ne barfim etc.
smugSper ca vor inceta intrebarile de genul acela.
Te pupkiss

| Cuki :x a răspuns:

Ocupa spatiul din database degeaba. Daca au de se certat sa-si da PM-uri si sa ne lase.

| Dan a răspuns:

Pe mine ma distreaza.

| mariobros a răspuns:

Este un abuz asupra timpului nostru petrecut in citirea si trecerea peste. poate altcineva, in acest timp are nev de o inf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt intrebari fara folos! In general cand ai o problema cu o persoana ii spui asta personal nu postezi o astfel de intrebare pe site ca sa vada toata lumea ca nu suporti tu persoana respectiva.Pe mine ma dezgusta intrebari de genu!