| Smiiiley a întrebat:

Ce parere aveti despre Ioana Tufar?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte proasta.Profita de faptul ca parintii ei au fost celebri.Mare diferenta.

| M25M a răspuns:

Este dovada vie a execrabilitatii televiziunilor care promoveaza astfel de specimene si a faptului ca Romania este populata de imbecili care se holbeaza cu interes tamp la ea.

| KristalPop a răspuns:

Deşi este fiica unei cunoscute cântăreţe şi a unui cunoscut actor, Ioana Tufar a reuşit încă din copilărie să-şi creeze o imagine dintre cele mai nefavorabile şi proaste totodată. Apariţiile sale dese la televiziuni nu au făcut decât să ne arate adevărata ei faţă.
Deşi ea încearcă să se ascundă în spatele unor cuvinte pompoase în realitate nu are o cultură, iar caracterul ei lasă mult de dorit implicând minciună, ipocrizie, lipsă de discernământ şi lista ar putea continua.
Aparând sumar îmbrăcată la Tv a reuşit să ne arate un corp disgraţios provocându-ne scârbă la vederea acestuia.

| Antoniacopiluța a răspuns:

O părere incredibil de proastă! Mi se pare o femeie prea..nepăsătoare si profitoare in acelasi timp, să zic asa.

| Kr5 a răspuns:

Pai ce parere pot avea avand in vedere ca, cand o vedeam la capatos si mancam ceva inchideam televizorullaughing cel mai rau ma scarbit cand idiotu ala de horatiu a sarutat-o si tocmai sambata l-am vazut la cumparaturi si am vrut sa il intreb dc a facut asa ceva

| CamyMe a răspuns:

Mareeee si la propriu si la figurat. Adica la figurat mare mincinoasa. Pacat de parinti. Asta ca tot ai intrebat.winking