| dulcik99 a întrebat:

Ce parere aveti despre lg cookie tine macar o saptamana acumulatoru daca nu preal folosesti?/sau macar 5 zile dar despre lg cookie freesh?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai cum sa incep ca as putea vorbii 2 zile dar fac un rezumat in mare asa despre fiecare. Lg Cookie nu este un telefon recomandat pentru ca softul este instabil stiu din surse sigure am avut si telefonul acesta de 2 lei sa-i zic asa ca atunci cand intri in camera sa faci poze ti se blocheaza cateodata sau cand deschizi Galeria. Si bateria te tine aprox. 3 zile daca il folosesti cat de cat, daca il lasi numai pentru sunat atunci vreo 4 zile maxim, mai mult nu. Iar despre Lg Cookie Fresh nu am nimic de reprosat. Este un telefon aparut in 2010 deci nu sunt probleme de software sau ceva de genu.Sunt mici diferente intre cele 2. Personal iti recomand Lg Fresh ca este mai bun si la baterie care te tine vreo 1 saptamana. Ca sa te lamuresti intra pe www.telefonultau.eu

1 răspuns:
| dulcik99 explică:

Pai aici am intrat si m-am informat de asta am avut dubii iti multumes pentru comparatie.mai ajutat foarte mult