| MeduzaInaripata a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul "Iulia Hasdeu" din Bucuresti din toate punctele de vedere. Cel mai detaliat si interesant raspuns primeste funda! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MeduzaInaripata explică:

Cred ca nu ai inteles intrebarea... iar ca e de stat- stiu si eu...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici in prima zi nu trebuie purtata uniforma

| anonim's a răspuns:

Prima oara intereseaza-te daca e de stat si nu e particular adica sa fie pe un profil specializat si sponzorizat de stat ca sa spun pe intelesu tau

| Deedee_7556 a răspuns:

Eu sunt in Hasdeu. E ok. Adica precizeaza mai exact ce te intereseaza. Profesorii sunt ok, iar despre unfiorma. O porti doar in prima zi.winking