| victoria_8973 a întrebat:

Ce parere aveti despre massuri?

11 răspunsuri:
| giovana a răspuns:

blushing ce sunt alea massuri?

| Bianca_4346 a răspuns:

In lista mea sunt tipi in general care se cauta unu pe altu. fiti atenti aici:''x-ule unde esti? da-mi buzz ca nu te gasesc''? frate deci nu ii mai suport.pana acum am cam 18353 de ani de ghinion pentru ca nu am dat mass-urile mai deprate,... S-a inventat STATUSUL'' ...lista mea de ignore e luuunga si va fi si mai lunga...Campanie anti-mass!

| Bianca_4346 a răspuns:

Cine se alatura?happy

| AndrusKanu a răspuns:

Pe mine chiar mă disperă. Deci nu mă interesează pe mine că ala acum se duce la baie, că rămasă fără hârtie, că se duce să se culce, că îi murii pisica, că îşi făcu hi5, etc... Jur, deci chiar mă disperă. (majoritatea de genu` au ignore) big grin

| AndrusKanu a răspuns:

Eu mă alătur! :X

| d33a a răspuns:

Sunt si din acelea care te fac sa razi iar altele extrem de enervante. Unele chiar te dispera cum sunt alea " am venit", "ma mai duc o data ", "am revenit". Pe mine ma enerveaza. Trebuia sa am ghinion toata viata si sa mor de nu stiu care ori .Lol.Sunt chiar penibile.

| BlueDreams a răspuns:

Mie personal imi plac massurile{alea care au un scop sau alea care pur si simplu te amuza}. Insa urasc massurile de genul:"Iubita mea de iubesc, te ador, te doresc bal bal bla". Nu inteleg de ce trebuie sa dea mesaj la toata lista cand poate sa-i de acest mesaj persoanei despre care e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori sunt folositoare daca ai ceva sa le zici la toti dar cand se fac sondaje sau se aduc informatii proaste...atunci sunt total inutile. Enervante 50% folositoare 50%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul e ca unele st faine da faine cas amuzante da ale dgenu daca nu tr iti moare mamam sau t erog nu strrge... daca nu trimiti copilului astuia i pica nasu sau maore sa drk sai ia ajti achiar st.stresanta.da chestiile d genu ce parere ai despre mine st ceva mai faine sau ale cu profi ale macar razi sau ceva deci unele chiar imi plac da uneel st fff stresanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierdere de timp! Si sunt foarte inervante.Mai ales fazele alea.Ma duc sa fac dus scuze da nu mere status cum drek sa nu mearga! deci aveti grija cu masurile alea ca aveti ignore!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu-mi pasa. Daca doar atat ii duc mintea sa trimita massuri. Cel mai simplu este sa le dai ignore daca va enerveaza, jur.