| anuscha997 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine din intrebarile care le-am pus pana acum? Ce porecla mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

R pentru anuscha:
si eu am aceeasi problema, ma plictisesc super repede de un baiat pe care-l plac si asta pentru ca poate sunt disperata sa-mi placa de cineva pe care in subconstientul meu stiu ca nu-l plack atat de mult.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu ti-am citit intrebarile.Nu pot sa iti pun o porecla pentru ca inca nu te cunosc asa de bine, insa pot sa iti sp ce parere mi-ai dat u miehappy
Esti o fata draguta care are mici pobleme in dragoste. Dar stai linistita ca o sa treaca ele incetul cu incetul. Din cate observ esti o fata prietenoasa care sti sa isi faca prieteni.happyMai pot sp despre tine ca esti o fata frumoasa pentru ca am vazut ca ti-ai lasat hi5 aici.happy
Tine-o tot asa si ai grija de tine kiss

| elena a răspuns:

Ti-am citit intrebarile...esti nestatornica in dragoste si suferi putin din acesta cauza, dar cauti alinare imediat in alta parte, iti place sa-ti bati joc de fete si de sentimentele baietilor, intrebarile tale sunt normale pentru a te porecli ''O tanara mereu nelinistita", mi se pare normal, esti in cautare mereu de ceva nou, de senzatii tari care sa-ti dea emotii si sa-ti creasca adrenalina...Pacat ar fi sa nu fii asa, doar esti tanara si tupeista, dar trebuie sa inveti si ceva din mica ta experienta de viata.
Uite, de exemplu pe mine m-ar interesa cum a fost copilaria ta, serios? Hai, noapte buna!

| elena a răspuns:

"Aminadab" stii cine a scris "Nerantzula"?

| anuscha997 explică:

Multumesc!
Aveti dreptate chair am probleme in dragoste.Si mereu caut consolare in alta parte.Nu sunt genul care tot asteapta un semn sau chesti din astea.Nu mai vrei? Asta e...Altu...De la un timp am observat ca ma plicti repede de un baiat... Vreo 2-3 saptamana si gata atat a fost. Dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii cum te cheama cu buletinul in mana.nu stii ce vrei.nu stii sa iubesti.esti mititica.inca nu ai buletin.sti linistita, in banca ta si nu te grabi sa cresti, lasa baietii mari, si fa-ti prieten de seama ta.eu ti as spune NeranTula. ti se potriveste.