| Dean1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care fac tatuaje? Este adevarat ca doare foarte tare?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cam da.Tot ce e atenteaza la sanatatea epidermei doare. Dar stii cum se zice:sufera baba/mosul la frumusetea corporala.Am zistongue

6 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Buna, Eu am un tribal pe sold! Si nu imi pare rau ca l-am facut! E chiar misto, si e placut la ochii! Nu doare, depinde de personalitatea fiecaruia.cat de curajosi sunt ei. Mie mi l-a facut iubitul meu.

| anika33 a răspuns:

Si eu am un tatuaj pe sold.si nu a durut deloc happy trebuie doar sa ai curaj happy. Acum urmeaza sa-mi fac altul pe umar happy.
Daca vrei sa iti faci, iti urez mult curaj tongue

| TeO_3022 a răspuns:

Din cate stiu eu da dar daca nu te gandesti la asta nu mai doare asa tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.am inteles ca doare tare, dar in fine, fiecare suporta durerea diferit.eu nu te sfatuiesc sa iti faci, ca poate peste 1, 2 ani te vei satura de el si atunci ''iti vei da cu pumnii in cap'' ca ti-ai facut acest tatuaj.mai bine farawinking

iar cat despre oamenii care fac tatuaje, despre cei din alte tari nu stiu ce sa zic, dar despre cei din Romania nu am una ff buna, pentru ca nu lucreaza steril si poti lua sida sau alte boli

pa'pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depine foarte mult de caracter si in ce zona a corpului il faci. Durerea poate fi de la zero la infinit.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si vei vedea