| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii cu tatuaje si piercing-uri? Credeti ca au facut un pacat daca si le-au facut? E adevarat ce se spune si anume ca asa cum te nasti adica cu trupul curat asa si trebuie sa mori?

1 răspuns:
| ruxycat a răspuns:

Sincer am vazut un documentar pe aceasta tema, pe Histori oamenii is fac pentru "a-si personaliza" trupul dar daca acesti oameni nu au facut ofapte rele poate doar poate ca Dumnezeu Ii va ierta cred! mi-a facut placere sa vb cu tine!