| NellieLovett a întrebat:

Ce parere aveti despre omorarea animalelor strict pentru pielea si blana lor?

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt impotriva omorarii animalelor in special pentru blana lor evident. E o cruzime fara limite fata de niste biete fiinte fara aparare. Chiar nu mai aveam ce imbraca in afara de blana naturala noi, ce i care traim in zone ale planetei care nu sunt extrem de reci precum Siberia?

| Staind a răspuns:

Hai cu adidasii aia de piele odata.
Atata activism pe capu'vostru.

| LoveSleep a răspuns:

Le-am putea mânca, dar dacă le omorâm strict pentru blană, sunt împotrivă!

| oglindasultanului a răspuns:

Fiecare cu propriile idei, si oamenii sunt pusi la munca sa contribuie la averile celor care traiesc mai sanatos, mai bine.