| Butsilee a întrebat:

Ce parere aveti despre Pamela Anderson?:-& Stiti deja parerea mea laughing

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Dupa cum s-a purtat cu saraca fetita...stii povestea nu o suport, si oricum nici nu ma interesa de ea, adica nu imi placea de ea, dar ma rog. oricum e cam silly

8 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Sincer chiar nu stiu parerea ta, dar parerea mea este ca a e cam trecuta, intr-adevar a fost printre cele mai mediatizate vedete la vremea ei (acum 12212331 de ani ) dar odata cu inaintarea in varsta s-a cam dus si "farmecul" ei. acum poti replica faptul ca si cher arata bine pentru varsta ei, dar parca tot are multi ani!

| daniDeeDee a răspuns:

Eee...pai la viata ei. love struck

| Flav a răspuns:

Joaca bine in filmele porno.laughing

| Butsilee explică:

Are 42 sau mai multi ani si prin semnul : :-& cred ca imi sti parerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N`am nici o parere despre eathinking, la varsta pe care o are arata foarte bine, desi daca s`ar demachia nu as fi foarte curioasa sa o vad...adica sa ma sperii.
Desi nu stiu care e parerea ta. Care este?thinking

| Butsilee explică:

Actrita cred laughing

| Klara a răspuns:

E urata si prea operata...hai sa zicem ca era frumusica pe la inceputuri dar cu atatea operatii s-a transformat in cyborg

| girlsexyboom a răspuns:

Mie mi se pare o cueva, dar sa recunoastem ca si arata bine si este foarte "buna" la talentul pe care il are. Apropo care era parerea ta?