| fgbfdgsf a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care merg cu taxi-ul si nu cu alte mijloace de transport?

21 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Depinde unde anume. Eu prefer metroul in Bucuresti pentru ca e mult mai rapid. Ori ca esti cu masina personala ori cu taxi, tot in trafic ramai blocat, si de aceleasi semafoare dai. Cu metroul ajungi mult mai repede, si chiar sunt oameni mai curati decat in ratb-uri. Ca sa mergi pe o distanta mai mare cu taxi e destul de costisitor, dar atunci e un oarecare confort. In concluzie nu am o parere anume despre persoanele ce folosesc taxi, fiecare ce prefera si cum isi permite.

| T0T a răspuns:

Nici un fel de parere. De ce as avea una?

| LoveSleep a răspuns:

| Doub a răspuns:

Ah, cui ii pasa?

| AirănMeidăn a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut taximetristii...

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

La ce ora vin sa te iau ( sa-ti deschid picioarele)?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Nu
Ce-mi place ca schimbi subiectul de la raspuns la raspuns

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Daca esti un izvor de inspiratie...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Eu sunt un izvor si tu ma seci

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Inseamna ca esti unul suficient de adanc, din moment ce nu ma mai satur rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

In regula, nu mai am replica la asta

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

CU cat sa te imprumut, asadar?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Macar 2-3 replici
Sau fa in asa fel incat sa-mi dai ocazia sa iti dau una (o replica ma refer)

| fgbfdgsf explică (pentru AirănMeidăn):

laughing De ce?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru fgbfdgsf):

Prea multe stiri despre taximetristi la TV

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ii tine portofelu.

| AtateaConditii a răspuns:

Dacă ne-am permite toți am merge cu taxiul. La ce aglomerație, așteptare și putoare e cine are chef să circule cu mijloacele de transport?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt oameni care...ei bine, merg cu taxi-ul.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Pentru că le e teamă că o să le pută mâna a țeavă de autobuz/tramvai. laughing

| Miihaa a răspuns:

Ca au multi bani si le este lene sa isi "tarasca" picioarele mai mult si daca s-ar putea sa fie bagate cu taxiul in casa

| alexmarian08 a răspuns:

Cine isi perimite merge cu taxiul, cu toti am vrea sa mergem direct la destinatie fara aglomerare mirosuri insuportabile