| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care se dau smecheri sau mari? Dar despre fetele care injura?

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Cu siguranta, nu am o parere buna. Persoanele care se dau mari si tari sunt enervante rau, iar fetele ar trebui sa fie domnisoare.
Pa, pa!

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Needucați/ needucate.
Deși, în cele mai multe cazuri, anturajul este de vină.

| KristalPop a răspuns:

Persoanele care se dau şmechere sau mari fac asta doar să iasă în evidenţă.
Compensează pentru lipsa a ceva (de obicei, a bunului simţ sau a creierului cu totul).
Să înjuri este recomandat pentru eliberarea stresului de cele mai multe ori.
Şi multă lume a crezut şi crede de fapt că a înjura e ceva specific bărbătesc, dar uite că şi fetele pot.
Nu zic că mă deranjează, dar parcă totuşi sună urât din gura unei fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Detest aceste persoane. le urasc si incerc sa le evit...cat despre fete ar trebui sa gandeasca ca sunt fete si nu baieti...

| CorNNeL a răspuns:

Baieti sunt o specie ca sa zic asa dura, incearca sa se dea mari ca sa inpresioneze fetele, fetele la randul lor injura ca sa se faca remarcate de baieti sa le arata ca ele sunt cele mai tari laughing

| Şaptepăcate a răspuns:

Nu cred ca exista nimic mai urat pe lume decat femeile cu limbaj de mahala

| viviana269 a răspuns:

Off stiu super multe persoane care se dau smecheri....devin super enervanti!