| cocoshanell a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care va jignesc cind raspund la cite o intrebare:?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Eu cred ca persoanele care jignesc, indiferent unde, au o grava problema de personalitate; nici nu-si dau seama cat de mult dezvaluie o jignire proferata propriile lorfrustrari.Asa incat eu zic sa stai linistit:cine jigneste pe altul, se jigneste, in primul rand pe sine!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem @april.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lipsă de respect!
Pa, pa.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu pot sa scriu unde ma doare cand ma jigneste cineva, oricine, ca ma suspenda de pe site...sa zicem ca in cot, ceea ce iti recomand si tie.

| tarziu a răspuns:

Poti sa inveti si din jigniri, in cel mai rau caz ai aflat pe cine sa eviti

| dragosteam a răspuns:

E o lipsă de respect. În fond, dacă sunt dezinteresați de subiect, nu văd rostul pentru care ar trebui să dea un răspuns. Ar putea foarte bine să treacă peste acea întrebare sau să părăsească site-ul.

| aktlk a răspuns:

In nici un caz o parere buna.Eu cred ca pe langa persoana care jigneste sunt vinovati si useri TPU care trec nepasatori pe langa un astfel de raspuns si nu il raporteaza.