| 7775 a întrebat:

Ce părere aveți despre preoții care violează copii?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere excelenta...
Nu stiu la ce raspuns te astepti...

| mODIN a răspuns:

Trebuie sa existe un echilibru in lume, sunt deja prea multi copii care violeaza preoti si se creaza dezechilibre energetice mercur retrograd energie kundalini chakra glanda pineala

| MistarGoGu a răspuns:

Buni de trimis în lagar la 16 ore pe zi de spart piatra cu barosul! DUPA CASTRARE chimica! Și NU DOAR ei! Profesori, antrenori sau oricine face asta! Exista cu#ve pentru cine vrea plăceri sexuale! Majore!

| MistarGoGu a răspuns:

Nu este în România justiția suficient de DURA cu asemenea specimene! Judecători blanzi sau chiar nepăsători!

| 1onur a răspuns:

Există așa ceva. Sânt și așa "oamenii" care sedau drept "oamenii" lui Dumnezeu și în numele lui minte și în numele lui fură și în numele lui Dumnezeu își bat joc de oamenii și în numele lui bagă teamă în oamenii adică ceia ce nu va face Dumnezeu niciodată unui om el spune că le va face Dumnezeu adică bagă teamă în oamenii săle fie frică de Dumnezeu din cauza la oamenii ăștia care își bat joc de Oamenii cu bună voințâ Dumnezeu îi va învăța minte să nu-și bată bată joc de oamenii nevinovați la timpul lor.

| 1onur a răspuns:

Sânt foarte multi Oamenii care fac mult rău conștienți in numele lui Dumnezeusad foarte mulți violuri cu adolescenți minori copii nevinovați mă copii nevinovați cum sa faci așa ceva cum sad cum poți vedea un copil cu așa intenție cu așa voința cu așa ochii cum sa vrei sa faci așa ceva la un copil Dumnezeu săi vadă săi vadă Dumnezeu pe toți care se leagă de copii care au gânduri murdare cu copii care au intenție murdare cu copii care își dau fel și fel de filme murdare cu copii minori Adolescenți săi vadă Dumnezeu pe toți și săi facă și săi adică în așa hal sa nu se mai apropie in viața lor de un Copil sa nu se mai poată gândi în viața lor un copil sa nu mai știe ca există un copil in viata lor...