| trifdarius a întrebat:

Ce parere aveti despre ruby?

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Canta bine, e draguta (machiata)
Putin perversahappy
P.S. Da-mi funda te rog.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stinge lumina,
Stinge și netu
Pune mâna pe carte,
Deschide caietu.

| fadnox a răspuns:

Alta treaba nu aveam, trebuie sa imi dau cu parerea despre o necunoscuta
cand aveti de gand sa terminati cu intrebarile de genul? si eu cand termin cu intratul pe TPU?
*monolog

| TPUuser199 a răspuns:

Are o voce frumoasa. si este simpatica fata

| Flory1243 a răspuns:

Mai ea arata foarte bine chiar nu am ce spune, frumoasa ii super-buna ii, dar poate ar fi mai apreciata daca nu si.ar mai pune atatea poze indecente pe facebook nu zic ca nu trebuie sa aiba si ea acolo 2-3 poze sexy sau chiar mai multe, dar ea exagereaza, nu exista poza in care sa nu ii isi acopere si ea corpul in fiecare poza ba sani ba fundul ba picioarele, ba toate. sincer sunt satula de ea.tu ce parere ai?

| roxanaiasmina202 a răspuns:

O cantareata destul de buna din punctul meu de vedere!