| hugo a întrebat:

Ce parere aveti despre scumpirea gazelor? http://www.antena3.ro/......0498.html! Unde ajungem intr'un asa ritm? Salariile nu se maresc, dar scumpiri la tot coltul!

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e nimic de mirare. In loc sa avem conditii mai bune nivelul de trai e intr-o continua scadere sad

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asta am vrut, asta avem (ma refer la cei ce l-au votat pe Basescu ). Traim din ce in ce mai greu si asta e doar inceputul, cine stie ce ne mai asteapta...

| costymaximus a răspuns:

Intr-o tara ca Romania nu ma mai mira nimic, sa isi dea toti demisia, toti sunt niste incompetenti.Romani treziti-va! De fapt 5 mil. dintre ei(votantii lui Base)dorm si acum.

| trabardie a răspuns:

Daca nu iesim in strada asa ne trebuie...acusi o sa platim si aerul pe care-l respiram!