| TDGMeebu a întrebat:

Ce parere aveti despre Se7en din formatia Brokencyde?

Eu una il ador :X

Mai ales cum canta sau mai bine spus: urla :X

Si ce credeti despre formatie?

Eu una am vorbit cu Se7en pe myspace si mi se pare foarte de treaba :X

Ce melodii va plac?

Mie imi plac:

Schizophrenia

Sex Toyz

Bree Bree

2Dunk 2Drive

Freaxx

Booty Call

Get Crunk

I think I'm going insane

link cu Se7en:

http://static.playdo.com/1019/skater1234girl/tabimages/b rokencyde_s7en.jpg

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt pe stilul meu. Nu imi plac.

| User a răspuns:

Ce nume de corn cu ciocolatalaughing

| roksy a răspuns:

Interesanta muzica, imi place cum se imbraca

| Element25 a răspuns:

Nu exista o melodie faina.Toate imi plac.
se7en e preferatu meu
imi plac videoclipurile lor,muzica,imbracaminte, tot
Deci ce sa-ti mai zic fanule BC13, incerca-i si pe cei de la dot dot curvewinking

| amyiceprincess a răspuns:

Il iubesc! Ador cum se imbraca! Imi place melodia Freaxx. E cel mai tare!

| irinelu_9484 a răspuns:

Eiii imi placee tare si mie mai ales melodia:Bree Bree, I think I'm going insane... ii ador si eu stilul vestimentar, ai niste gusturi super. Te-am pupat

| Briosaaa a răspuns:

Imi place multlove struck. Ok stitul e betoonwinking si cel mai mult imi place melodia Freaxx

| evoke a răspuns:

Brokencyde. love struck
Ii ador. love struck
Cat despre Melodii... Imi plac Toate. love struck
Iar Se7en este cel mai Draguts din Formatie. xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai din 19 Ianuarie 2010 ii stii? Eu ii stiu de cand s-a infiintat trupa.adica din 2006.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WOW IL ador e super si canta prea tare.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din trupa, cred ca Se7en e cel mai draguthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miemi place melodia ''freaxxxx" si melodia "boty call"si ce mai faina"40oz"...ai ador...:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei contacteaza'ma la id asta: marin_pulancap si da'mi si mie adresa de myspace :X id ala nu e cel real al meu adica il tin de acoperiei smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se7en e cel mai tare nu are cum sa nu iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare brockencyde. e trupa mea preferata:X si se7en canta super(ma rog urla) mel mea preferata e blame it on tom ...bine imi plac toate mel. si i think i'm going insane este minunata at cand am ascultat-o prima data m-a bagat intr-o depresie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se7en e un **** pe langa adam lambertwinking
deci...

| deedee2000123 a răspuns:

Imi place trupa (muzica lor logic) dar cel mai mult im place (bineinteles) Se7en adica imi place cam tot la el: cum se imbraca, freza, ochii lui(apropo are niste ochi superbilove struck ) si melodii imi plac si astea gen schizophrenia, dar prefer melodiile mai linistite in care nu zbiara atat pentru ca are o super voce...Deci melodiile mele preferate:Till Death Do Us Apart, Taking Life From Me, I Think I'm Going Insane, Monster Inside Me... de-astea.

| Se7en_4855 a răspuns:

E trupe mea preferata si imi plac toate melodiile si Se7en e cel mai dragut din trupa il ador. Vorbeam cu veri mei si am stabilit ca ne facem si noi formatie si urlam si noi ca cei din BrokeNCYDE.I LOVE BrokeNCYDE!

| sweetgirl_4705 a răspuns:

Eu pur si simplu cred ca se7en e super cute.si ador formatzia.

| BubuMaria a răspuns:

E bun rau imi place parul lui CE SEXY E!

| Dandelion14 a răspuns:

Bestiall:X::X:X... freaxxx e melodia preferata:X>X:X:X:

| larysagreeneyes a răspuns:

Deci il adorrrrrrrrr

| andreymaster a răspuns:

Da este trupa mea preferata si im place cel mia mult cum canta Se7en si Mikl si stilul de imbracat... e misto rau

| andreymaster a răspuns:

Ador trupa imi plac melodiile lor si... cel mai bine canta Se7en si Mikl...ador si cum se inbraca nu-i rau tine-o tot asa Se7en!

| GizZa a răspuns:

Ador trupa brokencyde. get crunk este melodia mea preferata si eu cred ca se7en e cel mai dragut love struck