| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Ce parere aveti despre sushi?
Ati mancat vreo data?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am mancat, dar as vrea sa mananc
totusi am auzit ca nu e cine stie ce!

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Am mancat suchi, daca iti place nu te condam mie personal nu-mi place e o mancare foarte foarte iute.Mai ales ca mi se face aproape scarba scuzami expresia cand ma gandesc ca mananc peste, caracatite si alte orori crude.Sa sti ca sushiul nu se prajeste sau altceva doar se prelucreaza dar de mancat e ca si cum ai lua un peste din balta, l-ai omora l-ai curata si l-ai manca direct. Poate tie iti place parerea mea este BLEAHHH!

| catalin188 a răspuns:

Peste oceeanic aromat cu alese condimente si orez fiert minumat.
Incearca si Curry