| NYK4u a întrebat:

Ce parere aveti despre Tatuaje,Piercinguri, Flash tunnels prin randul celor tineri? Credeti ca se exagereaza prea mult in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se exagereaza cu aceste "trendinguri" ce tinerii par sa le urmeze. Si spun asta pentru ca majoritatea constientizeaza ca trebuie sa arate decent, ca vor un loc de munca, ca vor totusi sa fie cu bun simt. Astfel, cumva totul este sub control. Dar in acelasi timp mereu vor fi si exceptii de la regula. In privinta lor, nu am ce comenta, decat poate educatia si anturajul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prea mult este putin spus.Isi pun in pericol sanatatea doar ca sa arate bine.Dar in cele mai multe cazuri sunt penibili.

| Axys a răspuns:

O chestie trecatoare azi iti doresti ceva sa fi in pas cu moda apoi te plictisesti si nu mai vrei total o prosteala

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Hey, NYK4u!
Singurul lucru cu care sunt de acord sunt tatuajele semipermanente, care se duc după câteva saptamâni/luni. Piercingurile si Flash Tunnels sunt prea periculoase. Asemenea si tatuajele extinse, intense sau permanente câre sunt extrem de daunatoare si făcute pe o zona sensibilă pot produce cancer in timp. Aceasta este părerea mea.
Noapte buna!

| Sebastian234 a răspuns:

Exagereaza foarte mult pentru ca la varsta de 12 13 14 sau 15 ani nu este normal asa ceva