| AirănMeidăn a întrebat:

Ce parere aveti despre "transn1ggers"(persoane de culoare alba care se considera negri)?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nici nu-mi bat capul cu asa ceva

| DeathIncarnate a răspuns:

N-am auzit de asa ceva...

| SergiuBoss11 a răspuns:

La mine situatia e mai delicata.partenerele toate ma numesc negru!
M-am saturat sa tot aud apelativul asta
"negrule"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

să fie sănătoase.

| DonaldTrump a răspuns:

Adica wiggeri.

| Neberius13 a răspuns:

Exista asa ceva? In ziua de azi oamenii nu mai sunt multumiti nici de culoarea pielii lor. Imediat o sa avem si transcaini pe post de animale de companie.Eu ma las pagubas, lumea asta ii o cauza pierduta

| AirănMeidăn explică (pentru Neberius13):

si mai amuzant e ca totul a inceput ca o farsa, ca sa vada daca prinde la lume
si uite ca a prins