| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre un șef (rezervat, cu o doză moderată de aroganță) care după ce începe să cunoască mai bine un angajat și să comunice cu acesta (devenind în timp un favorit al șefului) parcă i se disipă aroganța și începe să se deschidă și chiar să împărtășească angajatului chestii mai personale din viața lui?
Înseamnă că aroganța și reticența șefului sunt doar scuturi de apărare pentru aceia pe care nu-i cunoaște bine sau nu-i simpatizează sau șeful e într-adevăr arogant și introvertit dar fiindu-i simpatic angajatul cu pricina, adoptă o altă atitudine?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Mai degraba a doua.