| thunderstruck13 a întrebat:

Ce parere aveti despre ungurii instalati in Romania? Vreau sa zic, este normal sa se lupte cu majoritatea, asa cum fac ei?

1 răspuns:
| adyth a răspuns:

Dupa toata istoria care am invatat'o in liceu...si nu e prea multa tongue am ajuns sa cred ca e normal. Pentru ca sunt toti niste batuti in cap, si nu ai ce sa le ceri. Si data fiind situatia noastra, la ce conducere avem, nici nu m'ar mira sa le dea intr'un fel sau altul, Transilvania. Nemancatii astia de la putere sunt in stare sa ne vanda tara.