| LostInDreams a întrebat:

Ce parere aveti despre vestitul curent EMO? Despre hainele, machiajul si coafurile lor? Despre modul de a se comporta cu ceilalti?

Răspuns Câştigător
| Yollanda;x a răspuns:

Cum vad eu persoanele emo:
copii plictisiti care vor sa fie cat mai ciudati pentru ca e cool in ziua de azi, cu freze in ochi de asta majoritatea ajung sa poarte ochelari, narcisisti si obsedati de felul lor de a fi, e un trend stupid care a molipsit copii de 12 ani...au probleme depresive ca e cool sa fii ciudat...si bla bla bla.tongue
Eu zic ca li se acorda prea multa atentie,
La urma urmei asta e si motivul pentru care se imbraca diferit si au un comportament diferit, tanjesc dupa atentie. happy
Cei care adopta stilul emo intr-adevar se poate spune clar ca nu gandesc si ca altceva mai bun nu au de facut pe lumea asta, unde chiar se pot face nenumarate chestii frumoase, distractive, interactive intr-un cuvant lucruri care iti provoaca placere si multumire si care te fac sa te bucuri de viata pe care o ai si pe care trebuie sa o traiesti fericit si facand ceea ce iti place.big grinbig grin

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fara lama sunt ok, chiar placuti intr-o conversatiehee hee

| User a răspuns:

E satanist.

Sa curga stupizii \ : D /

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu am nimic cu ei, in fond sunt si ei oameni ca noi toti.Nu stiu de ce anumite persoane isi bat joc de ei, chiar daca n-au facut rau nimanuistraight faceDaca ei se simt bine cu coafurile acelea mai stridente, cu machiajul si cu hainele pe care le imbraca e problema lorhappyEi si-au ales stilul, au decis ce e mai bine pentru ei etc.big grin
Mie nu-mi plac, nu sunt "ANTI" ca sa zic asa, dar ma deranjeaza persoanele care se iau de ei, fara sa le fi facut cevastraight faceFiecare decide ce e mai bine pentru elhappy

| Loveisin a răspuns:

Este foarte naspa mie imi place doar cum se imbraca si frizura lor atat