| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre vlogerul MsAnneGreen?

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Nu stiu, e unica, dar fratii Munteanu sunt cei mai tari! Adica si Anne si ei. big grin

11 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

E ok.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu am auzit de el niciodata.

| anonim_4396 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Este o "ea"de fapt.
Personal mi se pare foarte carismatica, amuzanta...altfel spus un vlogar de nota 10!

| alexandrualind a răspuns:

Buna!

| ubox7007 a răspuns:

Nu imi place, videoclipurile ei m-i se par risipa de spatiu.

| anonim_4396 explică (pentru ubox7007):

De ce?

Care sunt atunci vlogarii care iti plac?

| ubox7007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pur si simplu nu zice nimic din ceea ce ma intereseaza sau daca aborda vreun subiect placut mie, o face pur si simplu din perspectiva ei, impulsiv.

Nu prea imi plac vloggarii, in general, ma uit la diverse videoclipuri pe youtube gen 5 ore pe zi cand am timp, dar la majoritatea nu le tin minte numele, dar au subiect politic, stintifiic, militar, etc.
Adevarat Anne cel mai probabil este o vloggarita minunata pentru o anumita categorie de persoane, nu cred insa ca m-i se potriveste. Dar da, este o vloggarita buna si subscribe-urile o zic, dar nu este pe placul meu. Adevarat ca am exagerat in primul raspuns, dar na. happy greseala mea.

| IAmTheLegendary a răspuns:

O parere foarte buna despre Anne! Imi place ceea ce face si abia astept sa ajunga la 100k subscribers! Care este seria ta preferata? A mea este "Anne mananca"! Si mi-a placut cel mai mult melodia vloggerilor.

| anonim_4396 explică (pentru IAmTheLegendary):

Seria preferata?
Greu de precizat!

"The best of" :

Nu stiu sa fac nimic/sa fiu femeie
De ce sa haituiesc femeile
Violenta asupra femeilor
Cyberbullingul
Anii de liceu
Haterii me I
Tipuri de fani
si in special toata seria din "tipuri de"
Anne raspunde intrebarilor de pe TPU
si altele.

Oare mai exista vlogari ca ea?

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, e unica, dar fratii Munteanu sunt cei mai tari! Adica si Anne si ei. big grin

| IAmTheLegendary a răspuns:

Oh, dar vai, multumesc de fundita! happy

| anonim_4396 explică (pentru IAmTheLegendary):

happy Cu placere!